404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

28 червня 2018

Колонки

Чи відповідає Конституції вихідний на День Конституції

Для працівників бюджетної сфери та державного апарату мати зайвий оплачуваний вихідний, може, й важливо, але ж не за рахунок тих, з чиїх податків вони утримуються.
Новини
19:03
Нафтогаз vs Газпром: НАК пояснив, що означає рішення шведського суду
НАК "Нафтогаз України" планує подати в Апеляційний суд Свеа (Швеція) додаткове звернення щодо призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу.
18:31
Uber ввів обмеження щодо ліміту часу водіння
Компанія Uber, творець однойменного мобільного додатку для виклику автомобілів, ввела ліміт часу водіння для водіїв у системі, поширивши його в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включно з Україною, для підвищення безпеки водіїв і пасажирів.
18:25
Депутати позиваються до НКРЕ через зростання тарифів на електрику
12 народних депутатів просять суд визнати незаконною та скасувати постанову Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг від 28 грудня 2017 року "Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2018 рік".
17:46
Walt Disney викупить у 21st Century Fox активів на 71 мільярд доларів
Антимонопольний департамент міністерства юстиції США схвалив операцію з купівлі компанією Walt Disney Co. активів 21st Century Fox.
16:35
"Газпром": суд залишив в силі призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу
Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) залишив в силі свій наказ про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу від 28 лютого 2018 року у спору між "Газпромом" і "Нафтогазом" в рамках контракту на транзит газу через територію України.
16:26
У "Газпромі" кажуть, що дії "Нафтогазу" не заважають будівництву Nord Stream-2
Компанія Nord Stream II AG продовжує переговори з експортно-кредитними агентствами (ЕКА) з надання гарантій для будівництва газопроводу "Північний потік 2", а дії "Нафтогазу" не заважають домовленостям, які планується закінчити приблизно через півроку.
16:09
Путін підписав закон про штрафи за використання VPN-сервісів
Президент РФ Володимир Путін підписав закон про запровадження штрафів за використання анонімайзерів і VPN-сервісів.
15:30
Apple Pay став доступний клієнтам будь-якого українського банку
Приватбанк відкрив можливість платити Apple Pay клієнтам будь-якого українського банку.
15:21
Мінекономіки впевнено в успішності малої приватизації
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України впевнене в тому, що мала приватизація пройде успішно.
14:11
У РФ можуть прирівняти номер мобільного до паспорту
Робоча група при уряді РФ щодо нормативного регулювання цифрової економіки винесла висновок щодо законопроекту, що пропонує використовувати номер мобільного телефону в якості посвідчення особи.
13:11
ОПЗ знову шукає партнера для роботи за давальницькою схемою
ПАТ "Одеський припортовий завод" до 12 липня приймає заявки для відбору нового партнера для давальницької переробки газу в мінеральні добрива.
12:36
Парубій закликав США допомогти у модернізації української ГТС
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час візиту до Вашингтона закликав США посприяти у модернізації української газотранспортної системи у контексті зміцнення енергетичної безпеки Європи.
12:05
У Вінницькому транспорті запроваджують е-квиток
Вінницька міськрада ухвалила рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті: системою е-квитка обладнають 580 одиниць громадського транспорту.
11:09
Італія проситиме ЄС розморозити кредитування Росії з боку ЄБРР та ЄІБ
Після саміту ЄС 28-29 червня Італія має намір запросити відновлення допомоги для російського малого та середнього бізнесу з боку Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку.
10:00
Офіційний курс: гривня знизилася до долара та євро
Національний банк знизив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 2 липня на рівні 26,32 гривні.