404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Тема тижня. Перетягування "Укртрансгазу"

Субота, 24 вересня 2016, 20:42

Цього тижня Міністерство економічного розвитку і торгівлі скасувало внесені минулого тижня зміни до статуту НАК "Нафтогаз України", відповідно до яких відомство перебрало на себе функції з управління ПАТ "Укртрансгаз".

Так, на початку тижня відбулася нарада, яка проводилася в понеділок під керівництвом прем’єра Володимира Гройсмана.

На нараді було прийняте спільне рішення про створення робочої групи, очолити яку доручено було віце-прем'єр-міністру Володимиру Кістіону.

"До складу робочої групи увійдуть представники міністерств, "Нафтогазу", "Укртрансгазу", а також міжнародних організацій. Сторони домовились, що робоча група невідкладно розпочне напрацювання конкретних кроків щодо реструктуризації "Нафтогазу" і підвищення ефективності управління НАК "Нафтогаз України" і ПАТ "Укртрансгаз", - повідомила прес-служба уряду.

Саме у зв'язку із створенням робочої групи було ухвалене рішення про скасування наказу, який вносить зміни до статуту НАК "Нафтогаз України".

Як відомо, раніше Мінекономрозвитку, не повідомивши керівництво НАК "Нафтогаз України", своїм наказом від 7 вересня оновило статут "Нафтогазу", таким чином перебравши на себе функції з управління "Укртрансгазом". Раніше це входило в компетенцію правління "Нафтогазу".

Рішення Мінекономрозвитку викликало великий резонанс як в експертному середовищі так і серед міжнародних донорів, які були незадоволені таким розвитком подій.

Після серії заяв з боку керівництва "Нафтогазу" і втручання прем'єр-міністр Володимира Гройсмана 19 вересня на засіданні погоджувальної ради міністр економіки Степан Кубів заявив, що рішення щодо зміни статуту "Нафтогазу" призупинене.

Економічна правда

*За підтримкиУкраїнського товариства економічних свобод

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx