404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Держсекретар Мінекології задекларував подарунок у 30 тисяч доларів

Четвер, 26 січня 2017, 13:44

Державний секретар Міністерства екології та природних ресурсів Генадій Дмитренко оприлюднив електронну декларацію за 2016 рік.

Згідно з документом, в минулому році його зарплата за основним місцем роботи склала майже 200 тисяч гривень. Нагадаємо, що до призначення держсекретарем у грудні 2016-го він працював першим заступником житомирського губернатора.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Окрім того, Дмитренко отримав 882 тисячі доходу від продажу нерухомості, з них 631 тисяча задекларована від імені сина держсекретара.

Ще одним істотним джерелом доходу чиновника у 2016 році був подарунок в іноземній валюті. Це – 30 тис. доларів або, у перерахунку на гривню, 816 тис. грн. Згідно з декларацією, подарунок він отримав від Вікторії Василівни Шостак, однак жодної інформації про неї знайти не вдалося.

Його дружина Руслана Дмитренко, що працює у Державній фінансовій інспекції України (посада не вказується), заробила за рік більше за чоловіка – 312 тис. грн.

Є у власності сім'ї держсекретаря і певна кількість коштовної нерухомості, проте більшість з неї зареєстрована на дружину і сина Дмитра. Так, самому Геннадію Дмитренку належить земельна ділянка площею 0,1 га на Житомирщині. Його дружина володіє землею на 0,1 га у Житомирський області та квартирою у Києві, площа якої складає 38 кв. м.

Ще одна квартира у столиці на 94 квадрати знаходиться у спільній власності дружини та сина.

Взагалі, молодший Дмитренко виявляється найбільше забезпеченим в родині нерухомістю. На нього записано 4 земельні ділянки (три під Києвом і одна на Житомирщині) та 1 житловий будинок на 260 кв. м у столиці.

На банківських рахунках голова родини тримає лише трохи більше 8 тис. доларів та 800 грн, а от готівкою в нього на руках цілих 30 тис. американських доларів. Ще 3 тис. доларів є на рахунку у сина Дмитра, а от дружина Руслана, схоже, банкам не довіряє.

Як не дивно, автомобільного транспорту у власності Дмитренків не задекларовано, хоча держсекретар і прописаний на Житомирщині, а його дружина має квартиру у Софіївській Борщагівці. У Києві є житло лише у сина.

Як повідомлялося, у грудні конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Геннадія Дмитренко державним секретарем Міністерства екології та природних ресурсів.

Українська правда

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx