404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

НАБУ затримало 10 осіб, які пов'язані зі справою Мартиненка – джерела

Четвер, 26 січня 2017, 19:06

Національне антикорупційне бюро затримало в цілому 10 осіб, які пов'язані зі справою екс-нардепа Миколи Мартиненка.

За інформацією співрозмовників УП, крім в.о. голови ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" Руслана Журила, затримали двох його заступників, а також колишніх керівників "Укргазвидобування" Олександра Сомова і Вадима Шленчака.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Крім того був затриманий начальник відділу продажів і маркетингу ОГХК Олексій Мороховець, екс-заступник комерційного директора ОГХК Юрій Перцев, екс-заступники керівника "Укргазвидобування" Олександр Сомов і Вадим Шленчак, начальник "Харківгазвидобування" (входить до складу ДК "Укргазвидобування") Олена Ченцова.

Під час обшуку правоохоронці вилучили лише сервери відділу збуту ОГХК.

У той же час прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра в коментарі УП заявила, що може підтвердити лише затримання трьох підозрюваних, інформації щодо прізвищ у неї немає.

Раніше ЗМІ повідомляли, що за ОГХК стоїть екс-нардеп Микола Мартиненко, а Журило був призначений на посаду за його протекцією. Сам Журило це спростовував.

У листопаді 2015 року нардеп Сергій Лещенко звинуватив ОГХК в невигідності продажу продукції австрійській компанії Bollwerk Finanzierungs- und Industriemanagement AG.

За його словами, директор і акціонер Bollwerk Вольфганг Айбергер є також керівником компанії Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, через яку Східний ГЗК закуповував урановий концентрат в Казахстані. Лещенко стверджує, що Bollwerk є "прокладкою" і пов'язана з Мартиненком.

Останній заперечував це, визнаючи лише, що знайомий з Журилом з 2006 або 2007 року, коли той був заступником директора Східного ГЗК.

Українська правда

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx