404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Маск анонсував політ туристів до Місяця в 2018 році

Вівторок, 28 лютого 2017, 09:12

Американська приватна космічна компанія SpaceX оголосила про плани організувати політ двох туристів  до Місяця.

Про це пише BBC.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Засновник і глава компанії Ілон Маск уточнив, що пасажирами космічного корабля стануть не професійні астронавти, а приватні особи, які побажали здійснити космічний політ в якості туристів і вже зробили "значні фінансові вкладення".

При цьому глава SpaceX відмовився назвати імена двох майбутніх космічних туристів, сказавши лише, що вони знайомі один з одним, і що "це не хтось з Голлівуду". Уже в цьому році вони пройдуть необхідну медичну перевірку, після чого почнеться підготовка до польоту.

"Ця програма - можливість для людства повернутися в далекий космос вперше за останні 45 років", - вважає Ілон Маск.

Космічний корабель для цієї подорожі вже проходить випробування і в цьому році зробить, як передбачається, перший непілотований політ.

Маск підкреслив, що плани польоту до Місяця стали можливі завдяки співпраці SpaceX з НАСА.

Перший політ космічного корабля буде непілотований, друге випробування - вже з командою на борту - заплановано на другу декаду 2018 року.

Ілон Маск визнає, що політ до Місяця - це ризикована справа, але запевняє, що майбутні туристи повністю усвідомлюють, на що вони йдуть.

"Звичайно, вони не наївні, а ми, зі свого боку, будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб звести ризик до мінімуму. Але він все одно не нульовий", - заявив Ілон Маск.

За задумом SpaceX, корабель з туристами на борту здійснить обліт навколо Місяця, але не буде на нього сідати.

Як розповів Маск, його компанія була готова надати місце на кораблі в першу чергу астронавтам НАСА, якби агентство виявило зацікавленість в такому польоті до Місяця.

Востаннє люди літали до Місяця на початку 1970-х років. Потім НАСА вирішило закрити свою Місячну програму "Аполлон" через її занадто велику вартість.

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx