404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Латвія може повернути конфісковані у Арбузова 50 мільйонів євро

Понеділок, 1 травня 2017, 11:45

Рішення Краматорського суду про конфіскацію грошей оточення екс-президента України Віктора Януковича дає підставу Україні звернутися до Латвії про повернення 50 мільйонів євро.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає "Інтерфакс-Україна".

404 Not Found

404 Not Found


nginx

"У рішенні Краматорського суду згадуються і ці гроші. Таким чином тепер у нас є можливість в рамках міжнародної конвенції звернутися до Латвійської держави з проханням повністю або частково повернути ці гроші в український бюджет", - заявив він на брифінгу.

Як повідомлялося, 13 вересня латвійське видання "LSM" з посиланням на розслідування програми "De facto" повідомило, що латвійська сторона стягнула до державного бюджету 50 млн євро коштів колишніх українських високопосадовців, заарештовані в рамках боротьби з відмиванням брудних грошей.

Видання нагадує, що восени 2014 року генпрокурор України Віталій Ярема оголосив, що у колишнього віце-прем'єра України Сергія Арбyзова в банках Латвії заарештовано 49,3 млн доларів, а на рахунках компанії підприємця і політика Юрія Іванющенка в латвійських банках були заарештовані 32 млн доларів і 72 млн швейцарських франків.

Крім того, команда "De facto" з'ясувала, що розслідування у даній справі в Латвії триває, однак ні Арбузов, ні Іванющенко, ні Сергій Курченко не фігурують в числі підозрюваних. У кримінальному процесі, яке веде поліція Латвії, підозрюваних немає.

Нагадаємо, суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,42 млрд доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

28 квітня гроші були перераховані до Держказначейства.

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx