404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Стали відомі терміни запуску єдиного е-квитка в Києві

П'ятниця, 12 січня 2018, 15:35
 

Компанія "Амріта комплексні рішення" повинна поставити всі бортові комп'ютери і валідатори для впровадження єдиного електронного квитка до кінця березня 2018 року.

Про це стало відомо зі звіту Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації.

Впровадити систему електронного квитка планують у другому кварталі 2018 року, хоча півтора місяці тому в КМДА називали більш чіткі терміни - квітень.

У КП "Київпастранс" відзвітували, що модернізація існуючої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському транспорті - триває.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Крім впровадження окремих елементів нової системи на швидкісному трамваї, фунікулері, міській електричці, ведуться роботи по оснащенню рухомого складу наземного громадського транспорту обладнанням для здійснення розрахунків за проїзд електронними квитками.

У документі зазначили, що переможцем тендеру на закупівлю обладнання, необхідного для впровадження е-квитка в наземному пасажирському транспорті Києва, стало ТОВ "Амріта Комплексні Рішення".

За результатами аукціону, компанія здійснить ці роботи за 365 млн грн.

Поставку обладнання планувалося здійснити в два етапи: на першому - поставити 500 одиниць комплектів технічних засобів автоматичної оплати проїзду і 300 одиниць приладів інспекції в термін до 20 грудня 2017 року; на другому - поставити 1000 одиниць комплектів до 20 березня 2018 року.

Виходячи з викладеного, орієнтовний термін введення електронного квитка на наземному громадському транспорті в тестовому режимі - другий квартал 2018 року, говориться в документі.

Як повідомлялося раніше, в листопаді директор Департаменту інформаційних технологій Київської міськдержадміністрації Юрій Назаров заявляв, що допоставить 1000 комплектів обладнання повинні на початку 2018 року. Хоча зараз назвали термін - 20 березня.

Тоді ж, в листопаді, Назаров розповів, що змонтувати обладнання і запустити систему єдиного електронного квитка в експлуатацію планують до квітня.

На даний момент, система безконтактної оплати в громадському транспорті вже працює у Житомирі, Сумах та Харкові.

Нагадаємо, закон про електронний квиток в міському транспорті був прийнятий Верховною Радою 17 січня, підписаний президентом 3 лютого, опублікований в офіційній парламентській газеті "Голос України" у вівторок 7 лютого і набув чинності 7 травня.

ЕП детально пояснила, що зміниться з підписанням цього закону: Єдиний електронний квиток. Як це буде працювати?

Економічна правда

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx