404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Нардеп не полишає надії купити "дочку" російського банку

П'ятниця, 12 січня 2018, 17:05
 
Максим Микитась

Антимонопольний комітет розглядає можливість покупки депутатом Верховної Ради Максимом Микитасем 25% акцій Промінвестбанку.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

"Розпочато розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання фізичною особою - громадянином України Микитасем Максимом Вікторовичем - акцій ВАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", що забезпечує досягнення 25% голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Нацбанку України 28 липня 2017 року вирішив відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Микитасю і засновнику MosCityGroup Павлу Фуксу.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Нацбанк відзначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

В кінці минулого року заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що зазначені особи більше не можуть подавати документи на узгодження угоди.

НБУ в грудні 2017 року повернув власнику і президенту групи DCH Олександру Ярославському на доопрацювання пакет документів для узгодження опосередкованого отримання істотної участі в Промінвестбанку в зв'язку з його некомплектністю.

Інформація про те, що Ярославський подав у НБУ пакет документів на узгодження покупки Промінвестбанку, з'явилася в середині грудня 2017 року.

У той же час голова ВЕБа Сергій Горьков заявив, що Внєшекономбанк в даний час не веде переговори про продаж Промінвестбанку Ярославському і не давав згоди на подачу їм документів в НБУ.

Микитась - народний депутат України VIII скликання, з червня 2010 по серпень 2016 року - президент Української Державної будівельної корпорації "Укрбуд", екс-депутат Київради.

Корпорація "Укрбуд" будує більше 20 житлових комплексів і не раз опинялася в епіцентрі сканадалів.

В першу чергу - ЖК "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці, де час від часу активізується протистояння між активістами і забудовником.

Промінвестбанк заснований у 1992 році. ВЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року банк займав 13-е місце за розміром активів (22,426 млрд грн.) серед 88 банків, що діяли в країні.

Економічна правда

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx