404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Боголюбов виграв багатомільйонний спір в суді Англії

Четвер, 8 лютого 2018, 09:49
 

Високий суд Англії та Уельсу 2 лютого завершив розгляд одного з етапів спору між екс-співвласниками Приватбанку Геннадієм Боголюбовим, Ігорем Коломойським і бізнесменом Вадимом Шульманом.

Про це пише Liga.Net.

Шульман - колишній партнер Коломойського і Боголюбова по гірничо-металургійному бізнесу. У 2017 році він подав позов до лондонського суду з вимогою відшкодувати 500 млн доларів, які нібито були ними викрадені, починаючи з 2000 року.

В кінці грудня 2017 року в суді пройшли усні слухання за клопотанням Боголюбова в цьому процесі. Боголюбов доводив, що суд не може розглядати позов, оскільки він вже не проживає в Лондоні і практично не відвідує Великобританію.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Адвокати Шульмана наполягали, що Боголюбов продовжує бути податковим резидентом Британії, а його недавній переїзд до Швейцарії - лише спроба уникнути інших судових позовів, в тому числі претензій уряду України у справі Приватбанку.

Претензії Шульмана полягають у тому, що з 2000 по 2007 рік він нібито не отримував прибутку від своєї частки в спільному бізнесі.

По-друге, його очікувана частка від угоди з російським олігархом Романом Абрамовичем з продажу українських активів групі Євраз зменшилася на 284 млн доларів після ряду транзакцій і зміни вартості акцій.

По-третє, він виявив пропажу 30 млн доларів, які довірив партнерам для інвестування в американський завод, пише Kyivpost.

Остаточне рішення з даного спору було винесено 2 лютого цього року. Суд став на сторону Боголюбова.

Як відомо, в останні роки в міжнародних судах розглядався ряд позовів проти колишніх співвласників Приватбанку.

Зокрема, мова йде про позов російської Татнєфті проти Боголюбова, Коломойського, Олександра Ярославського і Павла Овчаренка щодо поставок сировини для Кременчуцького НПЗ, а також позов бізнесмена Віктора Пінчука на 2 млрд доларів до Боголюбова і Коломойського через суперечку навколо Криворізького залізорудного комбінату.

Крім того минулого року до Високого Суду Англії звернувся Приватбанк з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов'язання банку щодо рефінансування.

У грудні 2017 року Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або ними контролюються.

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx