404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

"Укрпошта" задумалась над створенням міжнародного хабу з доставки посилок

Четвер, 17 травня 2018, 16:30
 

Державний поштовий оператор планує стати центром транзиту кореспонденції і посилок на маршруті Азія-Європа.

Про це заявив в.о. гендиректора Укрпошти Ігор Смілянський, передає ЦТС.

Він зазначив, що разом з імпортом і експортом світові пошти активно розвивають транзитний бізнес, виконуючи функцію хабів для цілих регіонів.

Завдяки пілотному проекту в Україні з'явиться можливість поступово запустити обробку транзитних поштових відправлень для Європи та Азії.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

"Укрпошта буде отримувати від партнерів консолідовані партії відправлень, обробляти їх на своїх місцях міжнародного поштового обміну і відправляти безпосередньо в країни призначення. Крім збільшення обсягів обробленої пошти, це призведе до розвитку інфраструктури аеропортів і завантаження авіаліній. Для схожого проекту, наприклад, пошта Туреччини планує відкривати спеціалізований термінал на території аеропорту в Стамбулі", - сказав топ-менеджер Укрпошти.

В аналогічному форматі транзиту працюють пошти Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Азербайджану, Німеччини, Угорщини, Польщі, Гонконгу, Сінгапуру, Нідерландів, Малайзії, Швеції, Фінляндії та ін. країн.

Наприклад, в пошті Естонії (Eesti Post) міжнародний транзит працює для 100 країн.

Пілотний проект щодо змішаного переміщення транзитних відправлень та їх обробки в місцях міжнародного поштового обміну "Укрпошти" буде реалізовуватися з червня 2018 року до кінця 2019 року.

"Укрпошта" наводить дані, що в 2017 році опрацювала 1 млн кг транзитних відправлень, збільшивши їх кількість втричі в порівнянні з показником 2016 року, а загальний обсяг обробленої міжнародної пошти досяг 7 млн кг.

Раніше Кабмін прийняв розпорядження про проведення в 2018-2019 роках даного проекту з розвитку транзитного пересилання міжнародних відправлень.

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx