404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Державіаслужба пояснила ситуацію з обмеженнями для дронів

Вівторок, 12 червня 2018, 20:20
 

Обмеження на польоти легких безпілотників можна порушувати за умови подання відповідної заяви.

Про це повідомляє Державна авіаційна служба.

"Тимчасовий порядок не забороняє… а лише встановлює норми щодо подання заявки на використання повітряного простору при необхідності виконання польотів вище зазначеної висоти, або у разі невиконання будь-якої із вимог", – йдеться у повідомленні.

У відомстві пояснюють такі норми необхідністю інформування користувачів повітряного простору задля безпеки.

404 Not Found

404 Not Found


nginx

Крім того, в авіаслужбі наполягають, що Тимчасовий порядок був ухвалений "у зв’язку із можливою загрозою безпеці польотів".

Зазначається, що Положення про використання повітряного простору, затверджені у 2002 році, 1 червня цього року втратили чинність, що і зумовило ухвалення Тимчасового порядку.

"Разом з тим, Державіаслужба залишається відкритою для діалогу щодо норм, встановлених Тимчасовим порядком використання повітряного простору, у частині, що стосується використання повітряного простору безпілотними літальними апаратами", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, у відомстві зазначили, що 19 червня об 11 годині в Мінінфраструктури відбудеться громадське обговорення проекту Авіаційних правил України"Правила надання дозволів на виконання польотів повітряних суден у повітряному просторі України".

Раніше Державіаслужба оприлюднила Тимчасовий порядок використання повітряного простору, в якому встановила обмеження на польоти дистанційно пілотованих повітряних суден вагою до 2 кілограм.

Серед іншого, правила не дозволяють літати без дозволу вночі, над деякими держоб’єктами під охороною, над центральними вулицями населених пунктів тощо.

Також Тимчасовий порядок визначив максимальну швидкість польоту , висоту, відстань від пілота та відстань до сторонніх осіб.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx