404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

В окупованому Криму жаліються на дорогий бензин

Середа, 13 червня 2018, 15:40
 

Так званий "голова Криму" Сергій Аксьонов просить Росію закріпити за півостровом нафтову компанію, яка постачала б паливо прямо, оминаючи біржу.

Із таким проханням під час селекторної наради він звернувся до віце-прем'єра Російської Федерації Дмитра Козака, повідомляє РБК.

"Останні три дні зростання цін немає, ситуація стабілізувалася, проте, Дмитре Миколайовичу, я б попросив закріпити за Кримом якусь вертикально інтегровану компанію, яка (могла б) безпосередньо з кримськими трейдерами працювати, минаючи біржу", – сказав Аксьонов.

Судячи з його слів, ціни на бензин і дизель у захопленому Криму зросли сильніше, ніж у регіонах РФ.

Так, із 1 березня до 8 червня роздрібні ціни на заправках зросли на бензин марки АІ-92 – на 5,5 рублів за літр, на АІ-95 – на 5.17 рублів за літр, на дизельне пальне – на 5,08 рублів за літр.

"Як ви знаєте, у нас вертикально інтегровані компанії відсутні, у нас тільки місцеві трейдери", – сказав Аксьонов.

Він вважає, що вартість палива також могла зростати через те, що вантажні перевезення все ще йдуть через Керченську переправу, а не "Кримським мостом".

Козак сказав журналістам, що поки закріплення за регіоном окремої нафтової компанії викликає сумніви – це треба обговорити з нафтовими компаніями.

Віце-прем'єр також доручив Мінтрансу, Російській залізниці і Федеральній антимонопольній службі РФ розглянути питання тарифного регулювання на вантажні перевезення до Криму.

У кінці травня Аксьонов написав листа голові Російської залізниці Олегу Бєлозьорову з проханням ввести понижуючий коефіцієнт на залізничні тарифи до Криму.

Тарифи на перевезення вантажів залізницею регулюються державою, проте "РЖД" може робити знижки в рамках тарифного коридору до 50%.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx